Multiseason GEN 02​ CELOROČNÍ

TĚŠTE SE Z DOBRÉHO POCITU BEZ OHLEDU NA POČASÍ
alt text

Multiseason GEN 02​ CELOROČNÍ

TĚŠTE SE Z DOBRÉHO POCITU BEZ OHLEDU NA POČASÍ

 

  • Lepší brzdné vlastnosti na suché i mokré vozovce*
  • Certifikovaný výkon na sněhu díky alpskému symbolu hory se třemi vrcholy a symbolu sněhové vločky (3PMSF)
  • Delší životnost**

Ať už vám počasí naservíruje cokoli, pneumatiky Firestone Multiseason GEN 02 vám umožní naplno si vychutnat váš městský životní styl. A co když se během jednoho dne střídají všechna roční období? Tato optimalizovaná sada pneumatik se postará o to, že si udržíte kontrolu nad svým automobilem i za ledově chladného počasí. Budete mít jen jedinou starost – vychutnat si svou jízdu na maximum. Takže kam se vydáte příště?

 

* Testy provedené organizací TÜV SÜD na žádost společnosti Bridgestone v období od ledna do února 2019 na testovacím okruhu společnosti Bridgestone (EUGP v Itálii a v případě testu na sněhu v SPG ve Švédsku) a organizací TÜV SÜD PS Garching s automobilem VW Golf VII na pneumatikách o rozměru 205/55 R16 94V. Multiseason GEN 02 ve srovnání s předchozím modelem Multiseason. ABSTRAKT zprávy č. 713147031

** Na základě interních testů provedených v závodech společnosti Bridgestone u pneumatik Multiseason a Multiseason GEN 02. Rozměr pneumatiky: 205/55 R16 94V, automobil VW GOLF. Životnost pneumatiky závisí na stylu jízdy, hustícím tlaku, údržbě pneumatiky a automobilu, počasí a dalších faktorech.

 

Vyhledat Prodejce

Hledáte prodejce Firestone? Sdělte nám, kde se nacházíte, a my vám ukážeme nejbližší prodejny ve vaší lokalitě!

Use my current location

No Results

alt text